Корзина
21 отзыв
Двухсторонний МАТОВЫЙ профнастил от 135,00 грн/м.кв!!!

Козырек (навес) из поликарбоната

Козырек (навес) из поликарбоната

Навіс (піддашок)  - штука в господарстві необхідна. Не важливо, навіс вам потрібен для того, щоб машину ставити або щоб палити на ганку в дощову погоду, - рано чи пізно в пошуках матеріалу ви натрапите на полікарбонат.

           Такий козирок над дверима, ганком, балконом або гаражем захищає їх від дощової води, снігу, що падають з даху бурульок, осіннього листя або від палючих сонячних променів. Крім захисної функції, піддашок може додати вашому будинку оригінальність, гармонію із загальною архітектурою будівлі. Також взимку він захистить дверне полотно, ручку і замки від обледеніння.

           

Плюси навісу з полікарбонату (навес из поликарбоната):
• Для навісу важлива легкість. У чому і є основна перевага полікарбонату. Пластик настільки легкий, що не вимагає масивних конструкцій, та й для монтажу зручний.
Гнучкість - цей плюс також на першому місці. Навіс краще робити з хорошим захистом від косого дощу і вітру, а полікарбонат можна вигнути в будь-яку дугу. Тільки ось звертайте на рекомендації виробника: перестаралася в вигинах, ви можете все зіпсувати.
Міцність. Для зовнішніх будівель слід вибрати товщину листа 6-8 мм - цього буде достатньо, щоб не переживати через сніг і падаючих бурульок.

Світлопроникність. На відміну від шиферу і профнастилу, полікарбонат пропускає світло. Тому розміщуючи навіс, не варто боятися. що це зробить ваш двір похмурим плямою.
Кольорове розмаїття пластику дозволить пожвавити будь-яку конструкцію. Але при цьому врахуйте, що світлий або прозорий пластик не буде захищати від сонця, а кольоровий буде спотворювати сприйняття кольору в своїй тіні.
Скло лякає уламками. У цьому сенсі полікарбонат є безпечним матеріалом. До того ж, полікарбонат відноситься до слабогорючим засобів ремонту, тому що не буде поширювати пожежі вогонь по своїй поверхні і не утворює багато диму. Але не забувайте, що це пластик, який при загорянні плавиться.

        Вам не доведеться мокнути, поки ви відкриваєте замок, а вашим гостям - в очікуванні, коли ви розкриєте перед ними двері. Взимку на майданчику перед вхідними дверима не утворюється обледеніння, яке може привести до травм. І, нарешті, ваш килимок у дверей не буде залитий водою або заметений снігом.

Над вхідними дверима частіше встановлюють арочні піддашки.

Їх переваги:

• Вони міцніші, на них не утворюються снігові «шапки».

• Дозволяють створити широкий вибір моделей різних стилів.

• Дощ і сніг, що тане будуть стікати зліва і праворуч від ганку, не потрапляючи на поріг і людей, які входять під навіс.

В Кровельном центре Парасоля Вы можете приобрести защитный козырек в таких размерах: 

 

Другие статьи